dinak_logo

Firma Dinak jest firmą hiszpańską, która posiada oddziały w ponad 20 krajach świata. W Polsce są od roku 2008.

Gama produktów DINAK z łatwością przystosowuje się do wszelkich zastosowań na rynku: budynki mieszkalne zbiorcze, budynki mieszkalne indywidualne, domki jednorodzinne, budynki z sektora usług oraz budynki przemysłowe.

W ofercie firmy znajdują się kominy do różnego typu zastosowań:

DINAK DW: komin modułowy dwuścienny, izolowany, zaprojektowany do działania w trybie suchym lub w kondensacjach (z uszczelką). Zastosowanie: kominki otwarte, zamknięte, piece na paliwo stałe, piece na węgiel (za dopłatą +15% – rura wewnętrzna przystosowana do węgla), domowe instalacje c.o., ogrzewanie przemysłowe/domowe, piece piekarnicze, generatory gorącego powietrza, wentylacja, usuwanie dymu.

DINAK SW: komin modułowy jednościenny z możlwiością zainstalowania uszczelki. Zastosowanie: kotły z zamkniętą komorą spalania oraz kotły kondensacyjne, piece i kominki salonowe, wentylacje, okapy kuchenne.

DINAK FULL KONTACT: komin modułowy bezuszczelkowy ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Możliwe połączenie z każdym piecem na drewno oraz jego zastosowanie jako wkład kominowy w szachcie kominowym już istniejącym. Szczelność P1 (do 200 Pa). Może być stosowany w urządzeniach grzewczych z nadciśnieniem (P) oraz w paleniskach z ciągiem naturalnym (N).

DINAK DIFLUX: przewód kominowy koncentryczny, który pozwala na odprowadzanie spalin i pobieranie powietrza niezbędnego przy procesie spalania do kotłów z zamkniętą komorą spalania.

DINAK GE: komin modułowy dwuścienny izolowany, stosowany do agregatów prądotwórczych i agregatów kogeneracyjnych. Specjalnie zaprojektowany do funkcjonowania w wysokich temperaturach i wytrzymały na ciśnienie ≤ 5.000 PA