Kominki i obudowy

KOMINKI

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązanie ogrzewania kominkowego. Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi producentami urządzeń opalanych drewnem. Projektujemy oraz budujemy obudowy zimne (na bazie płyt krzemianowo-wapniowych) jak i obudowy ciepłe wykorzystując płyty szamotowe. Montujemy również piecyki wolnostojące jak i urządzenia gazowe.

 

Korzystając z naszej oferty możecie być Państwo pewni, że otrzymacie fachową poradę, indywidualną wycenę oraz projekt zabudowy kominka. Wszystko w przyjaznej atmosferze w naszym salonie w Poznaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producentów kominków z którymi współpracujemy.

Od kilku lat posiadamy status Salonu Partnerskiego firmy Kratki. Dzięki temu od tego roku możemy Państwu zaoferować ekskluzywną serię produktów firmy KRATKI PRO. Jest to seria dostępna tylko i wyłącznie w takich salonach jak nasz.

 

 

 

KRATKI
Lechma

OBUDOWY KOMINKOWE

Obudowy kominków wykonujemy w najnowszych technologiach z płyt krzemianowo-wapniowych, niepalnych płyt budowlanych Scamotec czy płyt szamotowych do ciepłych zabudów.  Przy wykańczaniu zabudów wykorzystujemy wiele różnych materiałów (gładzie szpachlowe, farby, tynki dekoracyjne, beton architektoniczny, marmury, granity i wszelkiego rodzaju płytki ceglane i ozdobne). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami.